KURUMSAL

Ana Sayfa / Kurumsal

Firmamız, Zeus Uluslararası Taşımacılık İnşaat ve Dış Ticaret Limited Şirtketi ve Zeus Spedition Und Logistik GmbH olarak hem Türkiye’de hem de Almanya’da 10 yılı aşkın tecrübeye sahip kadroları ile hizmet vermektedir. Şirket merkezleri: Türkiye’de ticaretin merkezi olan İSTANBUL’da, Almanya’da ise sanayinin ve ticaretin kalbi (Ruhr Bölgesi) olan DORTMUND’da konuşlandırılmıştır.

Kurulduğu günden itibaren araç yatırımlarına başlayan şirketimiz, kısa süre içerisinde filo ve işgücü yapılandırmasını tamamlayarak, sektörde bugün sahip olduğu saygın yerini kazanmıştır. ZEUS, artan müşteri ihtiyaçları ve farklı lojistik gereksinimlere paralel olarak; sürekli gelişme, büyüme ve kalite prensiplerinden ödün vermeyerek hizmet çeşitliğini her geçen gün arttırmayı sürdürmüştür. 

Bugün ise, uzmanlaşmış olduğumuz uluslararası karayolu taşımacılığının yanı sıra,  yurtiçi ve yurtdışı depolama & dağıtım, gümrükleme, evrak tanzimi, Avrupa içinde üçüncü ülke taşımaları, multmodal alternatifler vb. alanlarda, özmal araçlarımız ve kendi depolarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hizmetler üretmeye devam ediyoruz.