Karayolu Taşımacılığı

Ana Sayfa / Karayolu Taşımacılığı

Türkiye ile başta Almanya ve BENELUX olmak üzere, tüm Avrupa ülkeleri arasında, kendi araç filomuz, yurtdışı ofisimiz ve güçlü acente ağımız ile; komple ve parsiyel taşımacılık hizmetlerini en kısa süreler ve en uygun maliyetlere sağlıyoruz. Yük çeşitliliği ve aciliyetine bağlı olarak; kamyon, kamyonet ve minivanla ekspres servis, gabari dışı yüklemeler, sıcaklık kontrolü gerektiren frigo yüklemeler, tehlikeli madde (ADR) taşımaları vb. tüm ihtiyaçlara da aynı kalite standartlarında cevap verebilmekteyiz.

Otomotiv, sağlık, kozmetik, kimyasal ürünler, ileri teknoloji, havacılık ve enerji başta olmak üzere, tüm sektörlere ekspres servisimiz ile hizmet sağlamaktayız. Özmal araçlarımız ile sadece karayolu güzergahını kullanarak 5-6 günlük süreler ile ürünlerinizi belirttiğiniz adrese teslim ediyoruz.

Alternatif taşıma seçenekleriyle gerçekleştirebildiğimiz operasyonlarımız sayesinde, farklı yüklere, rotalara ve ülkelere göre özel çözümler üretebiliyoruz. Ayrıca yine acentelerimiz aracılığı ile Avrupa’daki bir ülkeden diğer bir ülkeye komple ve parsiyel sevkiyatları da kolaylıkla organize edebiliyoruz.